Şirket Yönetimi

Genel Müdürün Mesajı

Ülkemizde inşaat sektörü, artan nüfusa paralel gelişen alt ve üst yapı talebi nedeniyle kalkınmanın yapıtaşını oluşturmaktadır. Bir diğer bakışla, geniş ölçüde insan gücüne dayalı bir sektör olarak, işsizliğin asal sorun olduğu ülkemizde yaşamsal işlev üstlenmiştir. Maalesef ki bu dev ve zorlu endüstri, yaşadığımız ekonomik dalgalanmalardan payını fazlasıyla almakta ve inşaat şirketlerinin bir çoğu statükolarını koruyamamaktadır.

Arkamızdaki büyük ismin sorumluluğuyla hareket ederek, çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda ve hizmette “güvenilirlik” yola çıkma noktamızı oluşturmuştur. ODTÜ’nün akademik bilgi çeşitliliği ve zenginliğinde teknik bilgiye ulaşım imkanını kullanarak, inşaat sektörünün farklı alanlarında aynı disiplin ve profesyonellikle hizmet veriyoruz. Tamamladığımız her yeni projenin daha iyiye ulaşmayı hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyorum.

Bu süreçte en temel gücümüz yönetim ve ekibimizin mükemmel işbirliği ve takım ruhumuzdur. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılayacağız.

F. Hale CAN
Genel Müdür

Şirket Yönetimi

Şirket Yönetimi

EBİ faaliyet alanları içerisinde yürüttüğü bütün projelerinde uzman kadrosu ve akademik düzeyde bilim insanlarının danışmanlığına başvurarak hizmet vermektedir. Projeler EBİ’nin koordinasyonunda ODTÜ’nün bilim insanlarının danışmanlığı ve profesyonel hizmet gruplarınca gerçekleştirilmektedir. Şirketin yönetim ve organizasyon şeması aşağıda görülebilir.

EBİ Organizasyon Şeması